Funkcjonujemy w branży księgowości nieprzerwanie od 1990 r. Rozpoczynaliśmy jako mała, obsługująca 3 klientów firma z siedzibą w budynku gospodarczym zaadoptowanym do celów prowadzenia biura. Dziś – po 25 latach od rozpoczęcia działalności – dysponujemy własną siedzibą i pomagamy dziesiątkom firm, spółek oraz osób prywatnych.

Nasza historia

Początkowo zatrudnialiśmy jednego pracownika – obecnie pracuje u nas 12 osób. Z nostalgią wspominamy czasy, gdy z pomocą informatyka musieliśmy pisać własny program informatyczny do obsługi księgowej, bo takowy nie był ogólnodostępny. Dziś korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, a do codziennej pracy używamy programu Symfonia.

  • 12 wykwalifikowanych pracowników
  • 25 lat doświadczenia
  • setki zadowolonych klientów

Pasja, determinacja, świadomość wspólnego celu, ambicja, a przede wszystkim zaufanie ze strony klientów pozwoliły nam się rozwinąć na tyle, że obecnie jesteśmy największym biurem rachunkowym w Łomiankach i okolicach.

Zespół

Nasz zespół składa się profesjonalistów, którzy wiedzą, czego chcą. Z zaangażowaniem realizujemy misję polegającą na świadczeniu usług księgowych najwyższej jakości. Posiadamy państwowe licencje i liczne certyfikaty świadczące o naszych kompetencjach i szerokiej wiedzy z rachunkowości. Jednocześnie cały czas się uczymy, a każde kolejne zlecenie traktujemy jak cenne doświadczenie. Rozwijamy się dzięki naszym klientom, którzy od lat obdarzają nas coraz większym zaufaniem.

Jak pracujemy

Każdego klienta otaczamy indywidualną opieką i dokładnie analizujemy jego potrzeby. Sprawdzamy dokumentację, udzielamy fachowych porad, wspieramy w obsłudze rachunkowości. Zawsze przyświeca nam jeden cel: wspólnie zoptymalizować i zwiększyć efektywność księgowości. Działamy zgodnie ze standardami rachunkowości i zasadą skrupulatności prowadzenia ksiąg. Wypełniamy wymogi określone przez Ustawę o rachunkowości, Ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych i Ustawę o podatku dochodowym od osób prawnych.

Partnerzy

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, firm, spółek, fundacji i wspólnot mieszkaniowych. Wspieramy zarówno małe, indywidualne podmioty, jak i duże przedsiębiorstwa zatrudniające dziesiątki pracowników. W razie potrzeby współpracujemy z doradcami podatkowymi i biegłymi rewidentami, którzy nam pomagają.

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy od ponad dwudziestu pięciu latu zajmują się pełną obsługą księgową różnego rodzaju podmiotów. W kwestiach związanych z rachunkowością, prowadzeniem ksiąg handlowych, fakturowaniem czy obsługą kadr i płac nie ma dla nas tajemnic.

  • Doświadczenie
  • Indywidualne podejście
  • Profesjonalizm
  • Elastyczność
  • Wiedza
  • Innowacyjność

Wiemy, jak prowadzić księgowość, aby uzyskać jak największe oszczędności finansowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – dokładnie analizujemy dokumenty rozliczeniowe i odpowiednio dobieramy narzędzia pod kątem potrzeb danego podmiotu.

Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu i jednocześnie stosujemy innowacyjne rozwiązania informatyczne oraz technologiczne, które pozwalają zwiększyć efektywność obsługi rachunkowości. Jesteśmy licencjonowanymi księgowymi o dużej renomie, ale pamiętamy, żeby regularnie podnosić kwalifikację, uczestnicząc w profesjonalnych kursach i szkoleniach.

Zależy Ci na rzetelnym i kompleksowym wsparciu w obsłudze księgowości? Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość i już teraz rozpocznij współpracę z naszym biurem rachunkowym!

Copyright 2016 Bilans